Tel/fax: (0-41) 249-01-31
E-mail: pp11@przedszkole.ostrowiec.pl
Adres: ul.Wspólna 20, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Autorami projektu są: Pani Aneta Klusek i Pani Marzena Stępień. Projekt skierowany był do dzieci z grupy II Misie ich rodziców. A jego celem było: stworzenie bajki przez dzieci wspólnie z rodzicami, rozwijanie zdolności literackich, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, uwrażliwienie na piękno słowa pisanego, rozwijanie umiejętności tworzenia prac plastycznych w oparciu o tekst.
Bajeczki zostały nagrane w formie audiobooka, dzięki uprzejmości naszej Redaktorki Pani Karolinie z zaprzyjaźnionego Radia Rekord 100,9 FM - Radio Świętokrzyskie.
Zapraszamy dzieci do wysłuchania bajeczek naszych Misiaczków.