• Czcionka:
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony
Z okazji Dnia Dziecka nasz przedszkolny ogród zamienił się w Wyspę Piratów🏝️. Dzieci z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę i szukanie skarbu. Na początku naszej zabawy Piratka Psotka odczytała tajemniczy list od Kapitana Czarnobrodego. Następnie na naszych kamratów czekało wiele zadań, ukrytych w tajemniczych listach.
Były skoki w workach, bańki mydlane, przejście po linie i kamieniach tak aby nie wpaść do morza pełnego rekinów, budowanie statku Piratów z dużych klocków- podczas tego zadania najważniejsza była współpraca.😁
Nauka pirackiego okrzyku:
"PIRACI Z NAS ODWAŻNI NIECH NIKT NAS NIE DRAŻNI!!MAMY BARDZO GROŹNE MINY, ALE
ŚWIETNIE SIE BAWIMY!"😉 Na koniec odbyła się wspólna piracka uczta.🍫🍩🍪

Starsze grupy wybrały się na wycieczkę na Rogate Ranczo. Na miejscu czekała na nas sympatyczna Pani przewodnik, która zaplanowała wiele atrakcji m. in. gry zręcznościowe, dokarmianie zwierząt hodowanych, zabawy w szałasach, relaks na hamakach oraz zjazdy na tyrolce.
Przepiękne miejsce, otoczone dużą ilością drzew, zachęcało nasze dzieci do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. A jak pysznie wtedy smakowało jedzenie...
Życzymy dzieciom wielu wspaniałych przygód i radości.
Kolorowy Ikona Głośny i Dumny Twitch Panel

Nasze Grupy